Jaké jsou vaše cíle

Reference našich klientů

Spokojenost klientů s naší prací je pro nás prioritou. Proto děláme maximum pro to, aby všechna práce, kterou pro ně děláme, přispěla k dosažení společně stanovených cílů.

Reference našich klientů

REP tisk spol. s r.o.

Společnost REP tisk spol. s r. o. je progresivní česká tiskárna specializující se na expresní tisk a na tisk pro extrémně náročné klienty. Aby zlepšila systém zadávání zakázek a kalkulaíc, vyvinula vlastní web-to-print řešení, které je na www.printprices.eu.


Tento tiskový portál byl pro nás vemi důležitý - jeho technologii jsme vyvíjeli přes rok. Bylo proto jasné, že budeme potřebovat prefosionálního partnera, který nám pomůže s propagací tohoto portálu. Společnost Venivici vyhrála v konkurenci těch největších agentur v oboru a já osobně mohu říci, že spolupráce byla vynikající - osobní přístup, trpělivé vysvětlování zákonitostí, profesionalita a hlavně cit pro náš vlastní obor. To jsou důvody, proč s VENIVICI s.r.o. budeme spolupracovat i nadále.


Ing. Marek Pavlišta - Obchodní ředitel

Euro Agency s.r.o.

Euro Agency s.r.o. je reklamní agenturou, která jako jedna z mála v ČR dokáže vlastními silami uceleně pokrýt všechny obory marketingové komunikace. Euro Agency pro své klienty zajišťuje kompletní servis zahrnující nejen rámcové projekty komunikačních strategií, kreativní koncepce nebo corporate design, ale i každodenní mravenčí prácí při jejich realizaci - mediální plánování a nákup, grafické práce a produkci tiskových materiálů, produkční služby v signmakingu a výstavnictví. Samozřejmostí dnešní doby je i tvorba multimediálních prezentací a internetové poradenství.


S agenturou VENIVICI s.r.o. spolupracujeme již přes rok a půl, a to na realizaci PPC kampaní pro naše klienty. Nejvíce na spolupráci oceňujeme profesionální, ale zároveň i osobní přístup. Velmi si ceníme operativního řešení změn či problémů a také vlastní iniciativy pro zlepšení výkonu kampaně. Tyto faktory jsou pro nás hlavním důvodem, proč i nadále spolupracovat s agenturou VENIVICI s.r.o..


Ing. Michaela Jelínková - Internet Marketing Specialist

TerkaPerka s.r.o.

E-shop TerkaPerka.cz byl založen v červnu 2006, následně vznikla v roce 2007 firma TerkaPerka s.r.o., která obchod převzala. Převážně nabízíme dětský sortiment, prodáváme kvalitní a osvědčené značky a tímto směrem se chceme ubírat i nadále. V tomto oboru je důležité mít správně zacílenou reklamní kampaň, která nám přinese nejen vyšší návštěvnost, ale změní návštěvníka v zákazníka.

V minulosti jsme oslovili několik reklamních agentur, ale nebyli jsme spokojeni s přístupem ani výsledky práce. VENIVICI s.r.o. nám nabídla bezplatné vyzkoušení PPC kampaně, kde nám ukázala, že tato reklama je pro nás účinná, přínosná a nemusíme se bát investovat. V oblasti reklamy společně spolupracujeme i nadále a to hlavně v PPC reklamě a Facebooku. S VENIVICI s.r.o. konzultujeme nové nápady, nabídky, vesměs vše co se týká marketingu na internetu.
Velice si ceníme lidského přístupu, VENIVICI s.r.o. bereme jako partnera, na kterého se můžeme obrátit s jakýmkoliv dotazem a ochotně nám jej vysvětlí a pomůže s rozhodnutím.


Milada Strnadelová - majitelka eshopu

Kontrolní text


VENIVICI s.r.o., Tupolevova 466, 199 00 Praha - Letňany | tel.: +420 774 765 255 | e-mail: info@venivici.cz